Nasza działalność związana jest z obróbką stali oraz produkcją komponentów, półproduktów oraz całych konstrukcji stalowych.

Od roku 1985 firma stale rośnie i utrzymuje pozycję wiodącej w zakresie kompleksowej obróbki stali. Kadra pracownicza składa się z ponad 50 osób gotowych do działania przez 24 godziny na dobę. Park maszynowy, którym dysponujemy pozwala na wykonanie praktycznie każdej operacji związanej z obróbką stali. Obsługujemy kilkaset zamówień miesięcznie.

Szeroki spektrum klientów z różnych branż zapewnia nam różnorodność zleceń. Realizujemy zlecenia polegająca na wykonaniu elementów lamp oświetleniowych, poprzez elementy wyposażenia wnętrz, komponenty systemów wentylacyjnych. Dostarczamy elementy, a także całe linie produkcyjne i montażowe. Wykonujemy części do maszyn i urządzeń. W końcu realizujemy wymagające i złożone kontrakty dotyczące przemysłu offshore, automotive, czy przemysłu obronnego.

Jeśli da się coś z robić ze stali – zrobimy to.

Naszą filozofią jest szybka reakcja na potrzeby klienta, czy to w zakresie przygotowania oferty, obsługi, czy dostarczenia gotowego produktu.

uslugi-obrobki-stali-wandtke-grupa